Mega okazja na megawaty ciepła

Zapoznaj się z limitowaną ofertą na zmianę sposobu ogrzewania!

Zastanawiasz się nad zmianą sposobu ogrzewania?

Specjalnie dla Ciebie uruchomiliśmy Program Likwidacji Niskiej Emisji (PLNE), dzięki któremu podniesiesz prestiż, wartość oraz komfort zarządzanego przez siebie budynku. Na bazie umowy zawartej pomiędzy TAURON Ciepło i WFOŚiGW w Katowicach, do 2023 r. możemy podłączyć łącznie ok. 22 MW mocy w Katowicach, Chorzowie, Będzinie, Czeladzi, Dąbrowie Górniczej, Siemianowicach Śląskich, Sosnowcu i w Świętochłowicach. 
Założeniem Programu jest podłączanie do sieci ciepłowniczej tych budynków, których podłączenie bez dofinasowania z WFOŚiGW w Katowicach, ze względów finansowych, nie byłoby możliwe.

Realizacja Programu ma pomóc spełnić wymagania tzw. uchwały antysmogowej Sejmiku Województwa Śląskiego.  Wielkość mocy dostępnej na preferencyjnych warunkach jest ograniczona, dlatego pomyśl o zmianie źródła ciepła już dziś. Nie pozwól się wyprzedzić!

Złóż wniosek o podłączenie do ciepła sieciowego przed końcem 2021 roku – zadbaj o zdrowie, komfort i bezpieczeństwo mieszkańców w Twoim budynku! 

To mega okazja na megawaty ciepła!

Nie przegap limitowanej oferty. Pozostało już tylko….

0,17 MW

z 22 MW Ciepła!

hand

Coraz mniej czasu na zmianę!

Sprawdź czy ogrzewanie w zarządzanym przez Ciebie budynku spełnia wymogi uchwały antysmogowej Sejmiku Województwa Śląskiego?
hand

Zadbaj o komfort mieszkańców

Co zrobić by szybko i skutecznie zmienić sposób ogrzewania na czyste ciepło i jednocześnie spełnić wymogi uchwały antysmogowej?
hand

Dowiedz się już teraz jak podłączyć Twój budynek do ciepła sieciowego

To prostsze niż myślisz!

Sprawdź jak zdobyć nawet 10 000 zł dofinansowania na podłączenie do sieci ciepłowniczej!