#OpowiedzCiepło o sąsiedzie i wygraj atrakcyjne nagrody, którymi będzie można się z nim podzielić

26.09.2018
Dbamy, by połączyło nas ciepło! TAURON Ciepło codziennie łączy tysiące sąsiadów, dostarczając im ogrzewanie i ciepłą wodę. „Dzień dobry”, drobna przysługa, złota rączka, czy kolokwialna szklanka cukru – to z kolei przykłady sąsiedzkiej wymiany „ciepłych” gestów. Na pewno masz w bloku lub kamienicy sąsiada którego wyjątkowo lubisz, cenisz i szanujesz. Przedstaw go, powiedz co dla Ciebie zrobił lub po prostu podziękuj sąsiadowi za to, że jest zawsze do usług! Zdjęcie, film, a może wiersz? – forma jest dowolna.
Dbamy, by połączyło nas ciepło!

TAURON Ciepło codziennie łączy tysiące sąsiadów, dostarczając im ogrzewanie i ciepłą wodę. „Dzień dobry”, drobna przysługa, złota rączka, czy kolokwialna szklanka cukru – to z kolei przykłady sąsiedzkiej wymiany „ciepłych” gestów. Na pewno masz w bloku lub kamienicy sąsiada którego wyjątkowo lubisz, cenisz i szanujesz. Przedstaw go, powiedz co dla Ciebie zrobił lub po prostu podziękuj sąsiadowi za to, że jest zawsze do usług! Zdjęcie, film, a może wiersz? – forma jest dowolna.

Zasady konkursu:

1.      Zapoznaj się z regulaminem konkursu oraz informacją o wykorzystaniu danych osobowych

2.      #OpowiedzCiepło o sąsiedzie (nie musisz podawać jego imienia i nazwiska) publikując opis lub zdjęcie/grafikę/film z opisem w komentarzu pod postem konkursowym znajdującym na profilu Facebook Tauron Polska Energia.

3.  Konkurs odbywa się w trzech odsłonach, po zakończeniu każdego etapu zostanie wyłoniony jeden zwycięzca: 

Etap 1, rozpoczyna się 24 września 2018 i trwa do 5 października 2018 r. do godz. 23.59
Etap 2, rozpoczyna się 6 października 2018 i trwa do 20 października 2018 r. do godz. 23.59
Etap 3, rozpoczyna się 21 października 2018 i trwa do 31 października 2018 r. do godz. 23.59

Nagroda? „Pakiet sąsiedzki”, którym możesz się śmiało dzielić!

Nagrodzone zostaną trzy prace, po jednej w każdym etapie, które wybierze jury konkursowe. Laureaci otrzymają tzw. „Pakiet sąsiedzki” o wartości ok. 2500 zł, w którego skład wchodzą:

Trzy towarzyskie gry planszowe
Wodoodporny głośnik bezprzewodowy
Grill elektryczny
Aparat natychmiastowy
Projektor multimedialny
To idealny zestaw na sąsiedzkie przyjęcie, a także na sąsiedzkie pożyczanie!


Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin, a tym samym wyrażasz zgodę na  przetwarzanie danych zgodnie z informacją o wykorzystaniu danych osobowych.
  •