W przypadku przerwy w dostawie ciepła możesz na nas liczyć.

Sprawdź w naszej wyszukiwarce komunikaty o bieżących przerwach i zakłóceniach w Twojej okolicy

Szanowni Państwo,
w związku z prowadzoną inwestycją związaną z rozwojem sieci ciepłowniczej w Katowicach, ze względów technologicznych, konieczne jest czasowe wstrzymanie dostaw ciepła dla budynków i obiektów na terenie osiedla Paderewskiego w Katowicach (ulice: Wojewódzka, Dąbrowskiego, Sikorskiego, Krasińskiego, Przemysłowa, Powstańców, Graniczna, Szeptyckiego, Sowińskiego, Górnośląska) - w okresie od 23 marca do 24 marca, do późnych godzin wieczornych.

Prace planowaliśmy wykonać w terminie późniejszym, jednak z uwagi na wystąpienie nieprzewidzianych ograniczeń technologicznych, zmuszeni jesteśmy wykonać je wcześniej. Z myślą o mieszkańcach, niezbędne prace przeprowadzimy w terminie 23-24 marca - ze względu na sprzyjające prognozy pogody zapowiadające dodatnie temperatury zewnętrzne. Zapewniamy Państwa, że służby techniczne TAURON Ciepło dołożą wszelkich starań, aby sprawnie i szybko przeprowadzić tę operację, a dostawa ciepła do mieszkańców została wznowiona jak najszybciej.

Bardzo przepraszamy za wszelkie uciążliwości z tym związane.

Szanowni Państwo,
w związku z koniecznością usunięcia poważnej nieszczelności głównego rurociągu magistralnego w Dąbrowie Górniczej, Tauron Ciepło zmuszony jest, na czas naprawy, wstrzymać dostawy ciepła do części budynków w mieście. Przerwa w dostawach dotyczy budynków przy ulicach: Kasprzaka, Krasickiego, Bema, Tysiąclecia, Piłsudzkiego, Wybickiego, Cieszkowskiego, Norwida, Mickiewicza, Swobodna, Imielińskiego, Morcinka.

Z myślą o mieszkańcach, prace naprawcze zostały zaplanowane tak, żeby zminimalizować ewentualne uciążliwości dla odbiorców. Planowany termin przerwy w dostawie ciepła to czwartek, 23 marca 2023 r. - od godzin porannych, najpóźniej do godzin wieczornych. Służby techniczne TAURON Ciepło dokładają wszelkich starań, aby szybko i sprawnie przeprowadzić prace naprawcze i skrócić do minimum konieczną przerwę w dostawie ciepła.

Serdecznie Państwa przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.

Wyszukiwarka przerw i zakłóceń w dostawie ciepła

Pole jest puste lub błedne miasto
Zlokalizuj się automatycznie

Pogotowie Ciepłownicze

993 lub 32 258 47 73​